KALKULANT (50-80.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Hledáte nové uplatnění? Baví Vás připravovat rozpočty a vše co je s nimi spojené? Láká Vás spolupráce v oblasti stavebnictví? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Stabilní česká společnost hledá posilu na pozici KALKULANT (50.-80.000 Kč)!

Náplň práce:

* Tvorba rozpočtů a cenových kalkulací
* Zodpovědnost za výběr a dodávky materiálu
* Natavení cen včetně případných úprav závisejících na vývoji projektu
* Sestavování výkazů výměr

Co od Vás očekáváme:

* SŠ v oboru stavebnictví
* Zkušenosti na pozici Kalkulant či Rozpočtář ideálně v oboru stavebnictví
* Znalost MS OFFICE
* Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* 3 dny zdravotního volna
* Stravenky
* Karta Multisport
* Další vzdělávání

* Místo výkonu práce: Praha

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí