UAP Manager (Production Manager) - Automotive

Jméno/Firma
NonStop Consulting s.r.o.
Pracoviště
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
18. 10. 2024

Hledáme kandidáty na pozici Vedoucí výrobní jednotky, pro našeho klienta. Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu - Tier 1.

Manažer Výroby - Automotive

Pro mezinárodní společnost, působící v automobilovém průmyslu

Nabízíme: mzda k jednání: 100,000czk

Lokalita: okres Mladé Boleslav

Náplň práce:

  • Vedoucí této výrobní jednotky odpovídá za plynulý a efektivní provoz, který je v souladu s výrobními a strategickými cíli společnosti.
  • Má na starosti řízení všech oddělení jednotky, včetně motivace a odměňování zaměstnanců.
  • Řeší každodenní provozní záležitosti, dohlíží na plnění výrobních plánů, identifikuje a předchází kapacitním omezením (personál, stroje, materiál) a minimalizuje rizika.
  • Řídí provoz jednotky v souladu s normami ISO TS 16949:2002, ISO 14001 a OHSAS 18001.
  • Podílí se na přípravě investičních projektů.
  • Plánuje výrobu s důrazem na kvalitu, hospodárnost, efektivní využití kapacit zaměstnanců a dodržování BOZP.
  • Připravuje technické zprávy a přehledy činností jednotky.
  • Spolupracuje s odděleními logistiky, kvality, technologie a údržby.
  • Podílí se na plnění plánu neustálého zlepšování a úspor pod vedením CIM.
  • Komunikuje s dodavateli a zákazníky v záležitostech souvisejících s plněním výrobních plánů a chodem jednotky.
  • Provádí operativní řízení s ohledem na dostupnost materiálů, kvalitu materiálu, využití strojů a personálu.

Požadavky :

  • Znalost AJ na denní bázi - min. B2
  • Zkušenosti s vedením výroby v automobilovém průmyslu
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Znalost s technologií PUR (proces vypěňování)

V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat