DISPEČER/KA MKD - 2 směny

Jméno/Firma
DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Pracoviště
Rokycany
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

  • plánování tras s ohledem na vytíženost vozidel, kontrola průběhu přepravy
  • řízení přepravy v reálném čase (denní komunikace s řidiči, řešení mimořádných situací)
  • vedení příslušné dokumentace a evidence
  • zadávání dat do interního informačního systému
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Nabízíme:

  • zajímavou a pestrou práci
  • odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe
  • jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • Orlen Tankarta - sleva na PHM
  • zvýhodněný mobilní tarif u O2 i pro členy rodiny
  • benefitní program UnicreditBank
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • práci v novém moderním konsolidačním centru v Rokycanech

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní - odpolední směny)
  • praxi na obdobné pozici v logistice min. 1 rok podmínkou
  • znalost režimů práce řidičů
  • německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • dobré uživatelské znalosti práce na PC (MS Office)

Co bys měl(a) dále splňovat?

  • měl(a) bys mít dobré organizační a komunikační schopnosti
  • měl(a) bys být teamový hráč
  • umět si určovat priority a zvládat stres
  • nebát se mít zodpovědnost za přidělené úkoly
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly
  • ochotu dále se vzdělávat
  • uvítáme časovou flexibilitu

Termín nástupu:
ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce:
Rokycany, Plzeňský kraj