SERVISNÍ KOORDINÁTOR

Jméno/Firma
SPA Studio s.r.o.
Pracoviště
Bolívarova 2059/26, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Staňte se členem týmu společnosti SPA Studio s.r.o.

Společnost SPA Studio s.r.o. je exkluzivní prodejce specializující se výhradně na luxusní vířivé vany a SWIM SPA Canadian Spa International®, Aquavia Spa®, POOL SPA® včetně luxusních doplňků pro wellness a privátní spa.

Hledáme organizačně schopného Servisního koordinátora, který se připojí k našemu týmu. Na této pozici budete zodpovědní za koordinaci servisních zakázek, komunikaci se zákazníky a techniky a zajištění hladkého průběhu servisních operací.

Máte zkušenost v oblasti servisu a jste skvělý organizátor s orientací na detail? Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem?

  • Koordinace a plánování servisních zásahů u zákazníků
  • Komunikace s techniky a zákazníky ohledně plánování servisů, oprav a údržby
  • Řádné zpracování cenových nabídek pro servisní výjezdy a zakázky dle potřeb a požadavků zákazníka
  • Fakturace v účetním programu POHODA
  • Zpracování protokolů ze servisních akcí
  • Poskytování profesionální zákaznické podpory, a to jak telefonicky, tak v e-mailové komunikaci
  • Řešení vzniklých problémů a zajištění maximální spokojenosti zákazníků
  • Aktivní rozvoj vztahů se stávajícími i novými zákazníky
  • Sledování a vyhodnocování průběhu servisních zakázek a jejich reportování
  • Administrativní podpora servisního týmu
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy

Čím nás zaujmete?

  • Minimálně SŠ vzděláním
  • Zkušenostmi na podobné pozici (velikou výhodou)
  • Výbornými organizačními a komunikačními dovednostmi
  • Dobrou orientací v technickém směru
  • Spolehlivostí, samostatností
  • Příjemným vystupováním
  • Schopností pracovat samostatně i v týmu
  • Znalostí práce s PC (MS Office, účetní program POHODA)
  • Řidičským průkazem skupiny B

Co máme my pro Vás?

  • Zázemí silné, stabilní a stále rostoucí mezinárodní společnosti
  • Zajímavou a odpovědnou práci se špičkovými technologiemi
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Individuální způsob zaškolení
  • Motivující platové ohodnocení
  • Provize z prodeje
  • Osobní ohodnocení
  • Kvartální odměny za splněný plán
  • Možnost profesního růstu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport kartu
  • Firemní akce
  • V případě dlouhodobé spolupráce služební vůz i na soukromé využití
  • Notebook a mobilní telefon
  • Zaměstnanecké slevy

Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis! Těšíme se na Vás!