On-line marketingový specialista (m/ž)

Jméno/Firma
MARIMEX CZ, s.r.o.
Pracoviště
Libušská 221/264a, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
18. 10. 2024

Hledáte zaměstnání, ve kterém uplatníte Vaši aktivní náturu a zálibu v on-line prostředí? Láká Vás vidina týmového ducha v přátelském kolektivu a naplňuje pocit dobře vykonané práce? Pak je tato pozice jako stvořená právě pro Vás.

Co u nás budete dělat:

  • nastavovat ve spolupráci s externí agenturou efektivní strategii PPC kampaní
  • optimalizovat SEO strategie a podílet se na jejich následné realizaci
  • připravovat strategii a pokročilé automatizace v mailingu
  • vyhodnocovat výsledky pomocí GA4, Looker studia, Power BI a reportovat je vedení
  • optimalizovat a rozvíjet naše B2C e-shopy, aby byly konverzní a zákaznicky přívětivé
  • spolupracovat s týmy napříč firmou a koordinovat externí agentury
  • sledovat nové trendy a přinášet nové nápady, které posunou náš e-shop vpřed

Jak si Vás představujeme:

  • máte alespoň 2 roky zkušeností v online marketingu a e-commerce
  • znáte Google Ads, Sklik, Meta Business a orientujete se v prostředí Heureky
  • pojmy jako PNO, ROAS, CTR Vám nejsou cizí a rozumíte datům
  • umíte plánovat kampaně a sledovat jejich výkonnost
  • SEO a e-mail marketing Vám nejsou cizí – umíte je použít k růstu
  • jste zvyklý používat Microsoft 365, Excel zvládáte levou zadní
  • dokážete si efektivně zorganizovat práci, jste spolehlivý, přesný a odpovědný
  • máte touhu doplňovat a prohlubovat si své znalosti a schopnosti
  • jste týmový hráč, o všem se společně bavíme

Co Vám nabízíme:

  • stabilní zázemí úspěšné firmy s tradicí a přátelskou atmosférou
  • energickou firemní kulturu a příjemné prostředí
  • Aatraktivní finanční ohodnocení a smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené a 3 sick days
  • Benefity jako stravenkový paušál, zaměstnanecké slevy, cafeterie Benefity, asistenční program Dobrokruh
  • MultiSportka
  • Kancelář v klidné lokalitě na okraji Prahy s parkováním i MHD
  • Pestrou pracovní náplň a vstřícný tým zaměstnanců

Nástup možný ihned či dohodou.

Staňte se součástí týmu Marimex, těšíme se na Vás!