obchodní zástupce / zástupkyně pro Olomoucký kraj

Jméno/Firma
TĚSMAT CZ s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pro obchodně fungující region Olomouckého kraje, hledáme kolegu / kolegyni, který rád cestuje a komunikuje.

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • návštěvy stávajících zákazníků ve svěřeném regionu Olomoucký kraj
  • vyhledávání nových a potenciálních zákazníků a obchodních aktivit zejména v oblasti prodeje , obalových materiálů, nářadí, elektronářadí, stavební chemie, ochranných pracovních prostředků, domácích potřeb pro domácnost a zahradu a další sortiment s kterým firma obchoduje a dováží, více o sortimentu - katalog 700 stran na https://www.tesmat.cz/katalog-on-line/
  • řešení vztahů se zákazníky a péče o stávající zákazníky
  • občasné zpracování objednávek prostřednictvím informačního systému
  • tvorba plánu návštěv zákazníků
  • zajišťování informací a námětů pro tvorbu obchodní strategie, letáků a katalogů
  • účast na marketingových a prodejních akcích společnosti
  • úzká spolupráce se zákaznickým servisem

HLAVNÍ POŽADAVKY:

  • příjemné a komunikativní vystupování, praxe na pozici OZ z některých výše uvedených oblastí obchodní činnosti výhodou
  • časová flexibilita, ochota a vstřícnost, loajalita, samostatnost
  • základní počítačová gramotnost, uživatelská znalost MS Office (word, excel)
  • řidičský průkaz B
  • bezúhonnost

MZDOVÉ PODMÍNKY:

  • mzda závislá na dosažených výsledcích bez jakýchkoliv stropu

FORMA PRACOVNÍHO POMĚRU:

  • hlavní pracovní poměr – na dobu neurčitou

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

  • Olomoucký kraj

OSTATNÍ PODMÍNKY:

  • standardní vybavení (osobní automobil, notebook, mobil)
  • místo bydliště Olomoucký kraj
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, bonusy závislé na obratu, auto i pro soukromé účely, atd.

TERMÍN NÁSTUPU: ihned