Elektromechanička / Elektromechanik

Jméno/Firma
URC Systems, spol. s r.o.
Pracoviště
Pražákova 257/49, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
18. 10. 2024

Hledáte kreativní místo a atraktivní projekty v oblasti obranných a bezpečnostních řešení ve středně velké a ryze české firmě s dlouhodobou jistotou?
Tak právě pro Vás nabízíme pracovní pozici ELEKTROMECHANIČKA/ ELEKTROMECHANIK:

Pracovní náplň:

  • mechanicko - elektrotechnická konstrukce
  • spolupráce na vývoji speciálních systémů

Požadujeme:

  • vzdělání ÚSO/SŠ, směr elektro je výhodou
  • počítačové zkušenosti - Microsoft Windows, Office
  • praxi s dotykovým pájením
  • manuální zručnost
  • týmového hráče
  • pozice je vhodná i pro ženy i pro absolventy

Nabízíme:

  • práce na HPP v jednosměnném provozu
  • neformální a přátelské pracovní prostředí
  • možnost cestování v rámci řešených projektů (i do zahraničí)
  • nápoje na pracovišti zdarma, atd.
  • mobilní telefon (i pro soukromé účely)
  • 50% příspěvek zaměstnavatele na jazykové vzdělávání
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • benefitní karta – příspěvek 700,-Kč měsíčně
  • 2 „sick days“
  • 25 dní dovolené ročně
  • firemní parkoviště pro soukromá vozidla