Radiologický asistent

Jméno/Firma
EuroPainClinics Hradec a.s.
Pracoviště
Jana Černého 545/48, Hradec Králové
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
18. 10. 2024

Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Hradec Králové přijme kolegu/kolegyni se specializací

Radiologický asistent/radiologická asistentka

Společnosti pod značkou EuroPainClinics již 10 let zastřešují specializovaná pracoviště poskytující komplexní zdravotní péči a ucelený systém intervenční léčby bolesti se zaměřením na bolest zad. Při léčbě využíváme široké spektrum miniinvazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG-C ramene a videonavigace. Svým zaměřením patříme mezi jediná klinická zařízení tohoto typu v České republice. Péče je hrazena zdravotním pojištěním. Více informací najdete na www.europainclinics.cz.

Co od Vás požadujeme:

Odbornou způsobilost podle zák. 96/2004 Sb. v oboru radiologický asistent
Praxe výhodou, není však podmínkou, vhodné i pro absolventy
Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
Manuální zručnost, spolehlivost a empatii
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Náplň práce zahrnuje:

Práce radiologického asistenta na zákrokovém sále pracoviště intervenční algeziologie
Administrativní činnosti spojené s provozem
Co Vám nabízíme:

Pracovní smlouvu na 1 rok na dobu neurčitou
Práci na plný pracovní úvazek
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Jednosměnný provoz
Platové podmínky: 35 – 40 000 Kč brutto/měsíčně
Bonusy ve výši až dvojnásobku průměrné měsíční mzdy
6 týdnů dovolené
Podpora dalšího profesního vzdělávání
Benefity: stravenkový paušál, příspěvek až 1000 Kč na životní pojištění a penzijní připojištění, příspěvek na kartu Multisport
Nástup možný ihned.