Zdravotně sociální pracovník

Jméno/Firma
VAMED MEDITERRA a.s.
Pracoviště
U Malvazinky 1500/5, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme:

  • minimálně VOŠ vzdělání sociálního zaměření
  • praxe minimálně 1 rok v oboru sociální práce
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • práce s PC

Náplň práce:

  • poradenská činnost pro klienty kliniky
  • pomoc s vyřizování příspěvků a invalidity
  • pomoc se zajištěním pečovatelské služby nebo následné domácí péče
  • sociální šetření
  • sociálně právní poradenství
  • komunikace s multidisciplinárními týmy kliniky a nalezení vhodného řešení pro pacienty i rodinu

Nabízíme:

  • úvazek 0,5 – 0,2, možnost i DPČ
  • mzdu dle dosaženého vzdělání a praxe
  • zajímavou a různorodou práci s širokým spektrem pacientů
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu kliniky
  • zaměstnanecké benefity při úvazku 0,4 a více (cafeterie, vzdělávání, zvýhodněné služby kliniky a další)
  • lokalitu v širším centru Prahy s výbornou dopravní dostupností (nedaleko – metro B Anděl)

Nástup možný dle dohody.

Těšíme se na Vaše reakce!