Referentka oddělení zahraničních licencí

Jméno/Firma
Grada Publishing, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
18. 10. 2024

Grada Publishing, a.s., přední český nakladatelský dům, přijme pro posílení pracovního týmu vhodného kandidáta na pozici:

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání,

  • dobrou znalost angličtiny,
  • organizační schopnosti,
  • uživatelskou znalost práce na počítači,
  • spolehlivost, systematičnost, pečlivost, komunikativnost,
  • pozitivní myšlení, milou a vstřícnou povahu.

Pracovní náplň:

  • komunikace se zahraničními nakladateli

  • spolupráce s dalšími odděleními a redakcemi
  • vedení databází a přehledů
  • příprava účetních podkladů
  • administrativní práce

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti,

  • zaměstnání na plný úvazek,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • propracovaný systém zaměstnaneckých výhod a benefitů,
  • pracoviště na Praze 7.

Nástup možný ihned.

Oslovuje Vás naše nabídka? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Materiály zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře.