Talentovaný obchodní zástupce pro Severozápad Čech

Jméno/Firma
Leonardo technology s.r.o.
Pracoviště
Liberec
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Péče o stávající portfolio zákazníků i akvizice nových klientů v rámci svěřeného regionu - kraje Karlovarský, Ústecký, část Libereckého kraje (okres Česká Lípa) a Rakovnicko ze Středočeského kraje.
  • Prezentace společnosti, jejích služeb a nabízených produktů
  • Spolupráce s ostatními odděleními (technické, vývoj, marketing)
  • Účast na klientských akcích, příp. veletrzích
  • Aktivní přístup k plnění obchodních plánů a cílů společnosti
  • 1x14 dní práce v kanceláři (Hlohovec u Břeclavi)

Očekáváme:

  • Vyzrálou osobnost s obchodním duchem a alespoň 2-letou praxí
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Skvělé komunikační dovednosti a přesvědčivost
  • Schopnost udržet vztahy s klienty
  • Aktivní přístup, pracovní nasazení, flexibilitu, spolehlivost, serióznost
  • Po zapracování schopnost samostatně pracovat v daném regionu
  • Uživatelskou znalost PC a aktivního řidiče sk. B
  • Chuť učit se novým věcem a průmyslovým trendům

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamické společnosti
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Úvodní zaškolení a průběžný trénink obchodních dovedností
  • Kancelář v Říčanech
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené a zdravotního volna

O nás:

Společnost Leonardo technology s.r.o. je ryze českou firmou, která již od roku 2002 nabízí služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu. Za tu dobu si vybudovala pověst stabilního a spolehlivého partnera.