Senior IT Security Consultant - i 4 dny home office v týdnu možné

Jméno/Firma
BARTON Consulting s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pro našeho klienta, hledáme kandidáta se zkušenosti s poradenstvím, konzultacemi z oblasti kybernetické bezpečnosti. Jedná se o pozici Senior IT Security Consultant. Vaším úkolem bude hodnotit rizika, provozní procesy a příslušné kontrolní mechanismy a navržení bezpečnostních opatření.

Hledáme architekta nebo dostatečně seniorního analytika, který na roli consultanta/architekta rychle doroste.

Budete realizovat projekty malého i velkého rozsahu, dělat SEC konzultace/implementace (nehledáme analytika do SOC).

Náplň práce:

Hodnocení a řízení rizik klientů, analýza zranitelností, vyhodnocování incidentů v rámci bezpečnostní infrastruktury, forenzní analýza bezpečnostních událostí, tvorba a prezentace reportů
Navržení změn, návrh příslušných kontrolních mechanismů, návrh security architektury
Vytváření a implementace bezpečnostních politik a postupů
Vytváření a udržování dokumentace o bezpečnostních postupech a standardech
Spolupráce se zákazníky i interními bezpečnostními týmy

Požadujeme:

Min 5 let praxe z pozic: IT Security Consultant / Security Team Leader/ IT Security Specialist/ Analyst /Secuirty Architekt / Network security Consultant
Zkušenosti s bezpečností, znalost aktuálních bezpečnostních trendů a hrozeb
Praxe s navrhováním a implementací bezpečnostních řešení
Znalost příslušného právního rámce pro oblast kybernetické bezpečnosti
Orientujete se v síťových a aplikačních protokolech, vyznáte se v základních bezpečnostních protokolech
Znalost technických řešení a nástrojů kybernetické bezpečnosti plynoucích z legislativních požadavků a standardů - produkty jako SIEM, XDR, firewally, PIM/PAM systémy a další nástroje pro ochranu a monitorování IT prostředí, včetně problematiky síťové bezpečnosti a síťové segmentace
Dobré prezentační a komunikační dovednosti

Dobrá znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

Práci na projektech s využitím moderních technologií
Profesionální tým a přátelský kolektiv
Dynamické a rychle se rozvíjející prostředí
Flexibilní pracovní doba, po zaškolení možnost práce z domu, až 4 dny v týdnu home office
Technologická i jazyková školení
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů