Přípravář/rozpočtář staveb

Jméno/Firma
DOGA IZOL s.r.o.
Pracoviště
Hřbitovní 524/1, Vyškov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Společnost DOGA IZOL s.r.o. hledá nového kolegu!

Máte rádi výzvy a hledáte příležitost, jak se podílet na zajímavých projektech v oblasti hydroizolací plochých střech? Připojte se k našemu dynamickému týmu jako PŘÍPRAVÁŘ STAVEB!

Co vás čeká:

* Zpracování cenových nabídek a příprava podkladů pro realizaci stavebních zakázek

* Výběr dodavatelů, stavebních materiálů a objednávání subdodávek

* Komunikace s dodavateli a subdodavateli a vyhodnocování nabídek

* Identifikace rizik a možností úspor v rámci zakázek

* Příprava a kompletace dokladové části pro předání díla

Co požadujeme:

* SŠ/VŠ v oboru stavebnictví

* Zkušenosti na podobné pozici vítány, ale nejsou podmínkou

* Schopnost číst a interpretovat stavební výkresy a dokumentaci

* Pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost

* Znalost práce s počítačem

* Výborné organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme:

* Hlavní pracovní poměr v úspěšné české firmě s 25letou tradicí

* Moderní pracovní prostředí s přátelským kolektivem

* 5 týdnů dovolené a zajímavé firemní akce

* Mobilní telefon a příspěvek na stravování