Hledáme elektro projektanta pro zabezpečení Smart Cities až 70.000 kč

Jméno/Firma
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
18. 10. 2024

Chcete být součástí revoluce v moderních městech? Připojte se k našemu týmu a pomozte nám vytvářet inteligentní a bezpečné městské prostředí!
Hledáme nadšené odborníky, kteří mají zkušenosti s návrhem a implementací zabezpečovacích systémů (kamery, senzory, IoT). A mají znalost elektrických schémat a návrhových softwarů (např. AutoCAD). Nabízíme vám příležitost pracovat na inovativních projektech, které formují naši budoucnost. Pokud máte vášeň pro technologie a chcete přispět k lepší bezpečnosti našich měst neváhejte a přihlaste se!

Co vás čeká

  • Navrhování a realizace elektrických schémat zabezpečovacích systémů (kamery, alarmy, senzory)
  • Vypracování technické dokumentae a specifikace pro projekty.
  • Koordinace a dohlížení na instalaci zabezpečovacích systémů na místě.
  • Provádětní testování a ladění systémů pro zajištění jejich správného fungování
  • Pravidelná komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky, automatizace nebo podobného oboru
  • Praxe na pozici elekro projektanta minimálně 2–3 roky (zkušenosti s různými technologiemi - CCTV, alarmové systémy, IoT)
  • Znalost elektrických schémat a návrhových softwarů (např. AutoCAD).
  • Schopnost efektivně komunikovat s klienty a členy týmu. - Dovednosti v technickém psaní a dokumentaci.
  • Analytické myšlení - schopnost analyzovat problémy a navrhovat efektivní řešen

Co vám můžeme nabídnout

  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba - možnost přizpůsobit si pracovní dobu
  • Odborný rozvoj a školení
  • Zdravotní a wellness programy (multisport karta, flexi pass)
  • Příspěvky na vzdělání
  • Práce na inovativních projektech
  • Stravenkový paušál
  • Firemní miska s čokoládičkama
  • Kolárna, sprchy
  • Parkoviště v areálu společnosti
  • A další

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!