Pracovník v sociálních službách - POUZE OZP OSOBY

Jméno/Firma
TyfloCentrum Liberec, o.p.s.
Pracoviště
Na Výšinách 451/9, Liberec
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • Přímá práce s lidmi se zrakovým postižením.
  • Vedení aktivit zaměřených na rozvoj a podporu jejich dovedností.
  • Návštěvy u klientů v místě jejich bydliště.
  • Doprovod klientů k lékaři, na úřad atd.
  • Jedná se o velmi rozmanitou práci jak v sídle organizace, tak v terénu a domácnosti klientů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Hledáme kolegu / kolegyni, se statutem osoby OZP.
  • Očekáváme samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti, aktivní přístup, zvládání stresových situací, schopnost pracovat v týmu i samostatně.
  • Oceníme aktivní přístup a kreativitu ve vymýšlení aktivit pro naše klienty.
  • Nezbytně nutná je schopnost práce na PC v běžných kancelářských programech.
  • Výhodou je absolvovaný kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách. Toto vzdělání lze doplnit také po nástupu do zaměstnání.

Co vám můžeme nabídnout

  • Nabízíme zaměstnání v malém přátelském pracovním kolektivu.
  • Zaměstnání na částečný - poloviční úvazek s možností pružné pracovní doby.
  • Okamžitý nástup.