Inženýr kvality (m/ž)

Jméno/Firma
EH Labs CZ s.r.o.
Pracoviště
Vorlešská 3281, Dvůr Králové nad Labem
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
18. 10. 2024

Staňte se součástí revoluce v dentálním průmyslu! Hledáme Inženýra kvality do EH Labs CZ

EH Labs CZ, jako součást globálního gigantu Envista Holdings, je domovem pro více než 30 inovativních dentálních značek. Spolupracujeme s profesionály v oblasti zdravotnictví a měníme budoucnost dentální péče. Chcete se stát klíčovým hráčem v tomto dynamickém odvětví? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

  • Vedení kvality na špičkové úrovni: Budete dohlížet na implementaci a dodržování validačních a procesních plánů a provádět klíčové validační činnosti (IQ, OQ, PQ).
  • Inovace a řešení problémů: Jako QA zástupce se zapojíte do strategických projektů, navrhnete nová řešení a budete spolupracovat s dodavateli na identifikaci a odstranění problémů.
  • Technická expertíza: Vaše technické znalosti budou klíčové při revizi projektové dokumentace a aplikaci statistických metod pro hodnocení procesů.
  • Ovlivňování budoucnosti: Vaše návrhy na zlepšení procesů a pravidelné reportování výsledků budou přímo ovlivňovat kvalitu a efektivitu naší výroby.
  • Vedení a spolupráce: Budete řídit technický a administrativní tým v oddělení kvality a zajišťovat plynulost kalibračních procesů.

Co od Vás očekáváme:

  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti v angličtině a češtině.
  • Schopnost srozumitelně předat technické informace jak odborné, tak laické veřejnosti.
  • Kritické myšlení, asertivitu a diplomacii při řešení problémů.
  • Touhu posouvat hranice a přinášet inovace.

Co Vám nabízíme:

Moderní pracovní prostředí: Připojte se k nám v nově zrekonstruovaných prostorách bývalé Tiby na Vorlechu.
Štědré benefity: Penzijní připojištění, životní pojištění, 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna.
Osobní rozvoj: Možnost jazykových kurzů a odborného růstu.
Jistotu a stabilitu: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou a silnou podporu celého holdingu.
Máte chuť se k nám přidat? Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí týmu, který mění budoucnost dentální péče.

Těšíme se na osobní setkání v našich nových prostorách ve Dvoře Králové nad Labem.

Rovné příležitosti pro všechny: Jsme moderní, inovativní společnost, která věří v rovnost příležitostí. S námi máte šanci stát se součástí něčeho jedinečného.