DISPONENT/KA kamionové dopravy s ukrajinštinou nebo ruštinou

Jméno/Firma
DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Pracoviště
Rokycany
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Ruština, Čeština, Ukrajinština
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

- komunikace s řidiči MKD - přidělování práce, řešení problémů vzniklých v průběhu přepravy
- vedení příslušné dokumentace a evidence
- zadávání dat do interního informačního systému
- úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Nabízíme:

- příspěvek na stravování
- Benzina tankarta
- jazykové kurzy
- nové moderní konsolidační centrum

Požadujeme:

- znalost ukrajinského nebo ruského jazyka na komunikativní úrovni
- u rodilého mluvčího požadujeme dobrou znalost českého jazyka
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- praxe v administrativě min. 1 rok, v dopravě výhodou
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly
- časová flexibilita, odolnost vůči stresu
- ochotu dále se vzdělávat

Termín nástupu:
ihned nebo dle dohody