Asistent/ka – Pozemní stavitelství Praha (m/ž)

Jméno/Firma
STRABAG a.s.
Pracoviště
Kačírkova 982/4, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
18. 10. 2024

Máte vystudovánu SŠ/VŠ se stavebním zaměřením, či Vás láká svět stavebnictví a chtěl/a byste se spolu s námi podílet na zajímavých stavebních projektech?

Neváhejte a pošlete nám své CV.

Pokud nás CV osloví, rádi prodiskutujeme více detailů v našich moderních kanceláří nad šálkem dobré kávy????

Kromě možnosti spolupráce s týmem profesionálů a nadšenců Vám nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stabilitu a zázemí silné nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • možnost seberealizace a další profesní/osobnostní rozvoj prostřednictvím široké nabídky vzdělávacích kurzů
  • plně hrazenou jazykovou výuku
  • dotovanou Multisport kartu
  • občasnou možnost využití HomeOffice
  • zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky
  • přátelské prostředí, široké spektrum teambuildingových aktivit
  • mobilní telefon a notebook je samozřejmostí

Pracovní náplň a zodpovědnosti:

  • administrativní a organizační podpora vedoucích projektů
  • samostatná příprava podkladů, dokumentů
  • administrace a evidence měsíčních soupisů provedených prací
  • příprava podkladů pro změnové listy
  • příprava podkladů pro vzorkovací protokoly a jejich administrace
  • práce v interních systémech
  • pravidelná evidence změn projektové dokumentace

Požadavky:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání ideálně stavebního směru
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • základní znalost AJ
  • schopnost týmové spolupráce a dobré organizační schopnosti
  • dobré komunikační schopnosti
  • pečlivost, spolehlivost, loajalita