Obchodní manažer - práce z domova, služební auto #6dktN

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
19. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

Hledáme zkušeného obchodního manažera, s praxí v obalovém hospodářství, s komunikativní angličtinou, který by se podílel na vedení klíčových zákaznických a produktových iniciativ. Vaším úkolem bude tvorba obchodních strategií, budování vztahů s partnery a efektivní komunikace v rámci firmy, včetně i vedení týmu obchodních zástupců. Mimo to budete sledovat trendy a spolupracovat s týmy napříč firmou.
Motivací Vám bude zajímavé finanční ohodnocení, služební vůz a mnoho peněžitých i nepeněžitých benefitů. Pozice je možná z části remote, postačí nám pokud 2 x krát v týdnu budete na centrále v Děčíně, ostatní dny můžete pracovat z pohodlí domova.

Náplň práce:
- Strategické vedení projektů
- Tvorba obchodních plánů
- Vedení týmu obchodníků

Nabízíme:

• Zajímavá mzda
• Služební vůz i k soukromým účelům
• Možnost práce na HO
• Provize za dokončené projekty
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Příspěvky na očkování
• Kartu Flexi Pass
• Možnost odborného vzdělávání a další profesní růst

Požadujeme:

• Zkušenosti s obdobnou pozicí
• Praxe v obalovém hospodářství
• Angličtina na komunikativní úrovni