Skvělá práce v HR i BEZ PRAXE #1FL3c

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
19. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

Hledáš práci v oblasti lidských zdrojů?, ale nemáš PRAX? , nebo jsi dosud pracoval/pracovala v jiné oblasti a chceš změnit pozici ?

V INDEX NOSLUŠ praxi nepotřebuješ, všechno tě naučíme!

Tak neváhej a nastartuj svou kariéru v oblasti HR a staň se členem týmu INDEX NOSLUŠ:

Pro naši pobočku v Praze, hledáme kolegyni/kolegu , jejíž pracovní náplní bude:

- kontaktování potencionálních uchazečů o pracovní pozice,
- nábor a výběr zaměstnanců ,
- zabezpečování administrativy spojené s obsazováním zakázek.

Nabízíme:

- práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR
- profesní růst a rozvoj
- důkladné zaškolení
- odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů)
- velmi přátelské prostředí
- mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenkový paušál, až 6 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího)

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
- příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost