Technolog: flexibilní prac. doba, zajímavá mzda i HO #3S9My

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Slaný
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
19. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

Máte zkušenosti s technickou dokumentací a vyznáte se v oblasti automotive? Pokud ano, máme pro Vás skvělou příležitost zapojit se do prostředí plného inovací a technologického pokroku. Hledáme technického specialistu, který je připravený přinášet nové technologie do výrobního procesu. Tato dynamická mezinárodní společnost nabízí prostor pro rozvoj Vaší kariéry, plný výzev a možností k dalšímu vzdělávání a růstu. Neváhejte a ozvěte se nám!

Náplň práce:

- integrace nových modelů do výroby a vývoj výrobních procesů
- koordinace technických činností výrobních linek
- odpovědnost za robotická pracoviště a školení seřizovačů

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení
- smlouva na dobu neurčitou
- VELMI STABILNÍ ZAMĚSTNAVATEL
- flexibilní pracovní doba
- možnost HO
- notebook, mobil i k soukromým účelům
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- stravný paušál
- příspěvek na vzdělávací kurzy
- možnost studijního volna
- příspěvek na penzijní připojištění

Požadujeme:

- vzdělávání technického oboru
- praxe v automotive
- znalost anglického jazyka