Pracovník v sociálních službách v terénu

Jméno/Firma
REMEDIA PLUS z.ú.
Pracoviště
U Nemocnice 3066/1, Břeclav
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
19. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká:

Práce pečovatele/pečovatelky v domácnostech klientů v okrese Břeclav.

Budete pečovat o klienty, kteří jsou z důvodů stáří a/nebo zdravotních potíží závislí na pomoci druhé osoby při zvládání každodenních činností, tj. zvládání péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně a při poskytování stravy, příprava jídla a pití. Dovoz a odvoz klientů.

Budete se podílet na vytváření a plnění individuálních cílů a plánů svěřených osob.

Očekáváme, že zvládnete vést základní dokumentaci svěřených klientech.

Práce na plný úvazek 37,5 hodin týdně, směny dle rozpisu, bez nočních směn.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Neobejdete se bez ŘP B a časové flexibility.

Musíte mít empatii, zodpovědnost a nápaditost. Očekáváme, že si budete aktivně všímat potřeb a stavu každého klienta.

Požadujeme respektující přístup při poskytování podpory seniorům a osobám se zdravotním postižením.

Výhodou, ale ne podmínkou je:

Ukončený kurz pracovníka v sociálních službách

Co vám můžeme nabídnout:

Nabízíme pomoc a podporu zkušenějších kolegů, školení, kurzy a supervize.

Mzda od 26 000 Kč měsíčně, podle délky předchozí praxe, čtvrtletní a pololetní odměny, osobní odměny a příplatky.

Práci u stabilního a zavedeného zaměstnavatele.

Pracovní smlouva na dobu určitou, po 1. roce možnost prodloužení.