Elektrotechnik - silnoproud ✅????

Jméno/Firma
Talentinno s.r.o.
Pracoviště
Plzeňská 2761/313, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
19. 10. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme nové kolegy či kolegyně do našeho technického týmu!

Pracovní náplň:

  • Nabízíme různorodou práci a vícero otevřených pozic v oblasti elektrotechniky, dle Vaší libosti.
  • Hledáme techniky, kteří nám pomohou s projekty (trafostanice, dobíjecí stanice, kamerové systémy atd.)
  • Montáž rozvaděčů na dílně nebo výjezdy ke klientům na montáže po celém Středočeském kraji (pokusíme se Vám nabídnout projekt v okolí Vašeho bydliště).
  • Další elektrotechnické práce dle Vašich zkušeností a preference.

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru elektrotechniky + zkušenosti velkou výhodou.
  • Platná vyhláška výhodou.
  • Zájem o elektrotechnický obor + chuť se učit.
  • Manuální zručnost.
  • Řp. B velkou výhodou.

Nabízíme:

✅ Plný úvazek.
✅ Flexibilitu.
✅ HPP, IČO
✅ Zajímavé projekty.
✅ Možnost kariérního růstu.
✅ Nástup možný ihned.
✅ Platové ohodnocení 30 - 65.000 Kč/měsíc

Zašli nám tvůj životopis a nebo nám rovnou zavolej. ???? Domluvíme se s tebou na pohovoru, kde si řekneme více!