Ředitel stavební společnosti

Jméno/Firma
PKD HOLDING
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
19. 10. 2024

Máte zkušenost s řízením stavební společnosti nebo s vedením projektů ve stavebnictví? Baví vás vedení lidí, zlepšování procesů a budování dobrého jména společnosti? Přidejte se k nám a podílejte se na stabilizaci a růstu naší nové společnosti.

Hledáme přátelského a spravedlivého člověka jehož úkoly nebudou jenom o projektech a procesech, ale i o lidech v týmu a budování dlouhodobých vtahů se zákazníky a dodavateli. Hledáme leadera, který se nebojí rozhodnout, přicházet s novými nápady a pružně reagovat na často se měnící podmínky.

Co vás čeká konkrétně?

- Podílení se na tvorbě strategie a budoucnosti firmy

- Vedení týmu

- Plánování a realizace zajímavých stavebních zakázek

- Budování obchodních příležitostí a dobrého jména společnosti

- Nastavení pravidel a jejich dodržování

- Komunikace s lidmi, zákazníky a vlastníky

Proč se přidat k nám?

- Jsme rodinná společnost, která roste společně se svými šikovnými a poctivými lidmi

- Za kvalitní práci umíme zaplatit spravedlivou odměnu

- Dostanete prostor pro samostatnou práci a inovace

Zaujalo Vás to?

Pošlete nám svůj životopis a společně posoudíme, zda je tato práce přesně pro vás, nebo zda by vaše schopnosti, dovednosti a talent lépe odpovídaly jiné pozici v našich týmech. Více se o nás dozvíte na www.pkdholding.cz. Pokud vás cokoli napadne, zavolejte mi na níže uvedený telefon.