Makléř v oboru nemovitostí ve Španělsku - s polštinou !

Jméno/Firma
Home Portal CZ
Pracoviště
Václavské náměstí 841/3, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Polština, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
19. 10. 2024

Rozumíš realitnímu trhu a považuješ se navíc i za schopného obchodníka a mluvíš profesionálně polsky?
Díky našemu portálu máme poptávky po nákupu nemovitostí od možných klientů. Máme také pestrou nabídku nemovitostí. Náš stávající tým ale potřebuje další posilu, abychom to vše stíhali a udrželi si vysoký standard našich služeb.

Tvá pracovní náplň:

  • vyřizuješ poptávky od potenciálních klientů našeho portálu určeného pro španělský trh - primárně v polském jazyce
  • poskytuješ poradenství založené na zkušenosti a odbornosti
  • osobně se scházíš s klienty, doprovázíš je a eventuálně i zastupuješ
  • hledáš neustále nejvhodnější řešení
  • kromě obchodování s novostavbami můžeš pomoct s prodejem/ pronájmem nemovitostí našich klientů
  • řešíš s kolegy a developery připomínky ke smlouvám a financování
  • většina administrativy probíhá v uživatelsky přívětivém CRM systému

A proč právě my?

  • stavíme na technologiích a odbornosti v propagaci developerských projektů
  • u nás zájemce o koupi nemovitosti neplatí žádnou provizi
  • neustále hledáme nové cesty, jak naši nabídku služeb ještě více vylepšit
  • nejsme realitka

Co nabízíme:

  • jasně vyplácené provize bez horní hranice
  • pokud si průměrně nevyděláš alespoň 100k za měsíc, tak by to neklapalo
  • maximální podporu od kolegů a společnosti, neboť tvůj úspěch = náš úspěch
  • inovativní prostředí a vážně super kolektiv mladých nadšenců
  • moderní kanceláře v centru Prahy na Václaváku
  • čerstvou zeleninu a ovoce, kvalitní kávu a nápoje, které jsou v kanceláři k dispozici
  • součástí firemní kultury jsou také teambuildingy a večírky

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej poslat své CV a můžeme se pobavit o detailech přes telefon a následně klidně i osobně.