Vedoucí projektant VN/NN

Jméno/Firma
EG.D Montáže, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
19. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká:

  • vedení a koordinace projekčních prací a činností souvisejících s výstavbou a modernizací sítí a elektrických stanic NN/VN
  • společně s vedením společnosti vybudování týmu projektantů, kteří zajistí efektivní plnění zakázek
  • vedení skupiny projektantů, podpora, motivace a spolupráce s ostatními útvary společnosti (výroba, ekonomika, obchod) na zajištění kvality a efektivity projektů
  • zpracování všech stupňů projektové dokumentace, včetně návazných dokumentů (harmonogramy staveb, podklady pro kalkulace výkonů)
  • řízení externích dodavatelů spolupracujících na přípravě projektů

Budete mít u nás odpovědnost za:

  • provedení požadovaných prací v souladu s požadavky zákazníka
  • dodržování legislativních požadavků, technických norem, předpisů a standardů zákazníků pro zpracování technické dokumentace
  • řízení rozpočtu a časového plánu projektů, zajištění dodržení stanovených termínů a nákladů
  • kontrola průběhu projekčních zakázek a jejich předání zákazníkům

Co od vás budeme určitě potřebovat:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru (elektroenergetika, silová elektrotechnika..) s praxí minimálně 3 roky, případně SŠ vzdělání elektrotechnického směru ukončené maturitní zkouškou s praxí minimálně 10 let
  • Autorizace ČKAIT s oboru inženýr, případně technik TZB
  • Elektrotechnická kvalifikace dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. - § 7, min napěťová hladina do 35kV
  • Znalost MS Office, SW AutoCad a Microstation na vysoké uživatelské úrovni
  • Znalost rozpočtování staveb v systému RTS, KROS nebo EuroCalc. Odbor montáže elektro (M21, M22, M46 apod.) a odbor stavební
  • Znalost legislativy, zejména stavebního zákona a legislativy v oblasti energetiky
  • Komunikační a prezentační dovednosti v písemné i psané formě na velmi dobré úrovni, jistota v jednání
  • Schopnost rychlého rozhodování a analytické myšlení, samostatnost
  • Organizační schopnosti, odpovědnost a preciznost
  • Schopnost plánovat a vytvářet hodnoty
  • Iniciativa, kreativita, ochota dále se vzdělávat
  • Zastupování společnosti při jednání se správními orgány, orgány místní samosprávy, se správci technické infrastruktury

Co vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zaměstnání v rozvíjející se české firmě
  • jistotu zaměstnavatele s dlouhodobou strategií
  • zajímavé technické projekty, které vás budou bavit a rozvíjet
  • mzda odpovídající vašim schopnostem
  • mobilní telefon a služební notebook
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • výkonnostní bonusy a motivační příspěvek po zkušební době
  • bonus za doporučení nového kolegy
  • přátelské a neformální pracovní prostředí s fajn kolegy
  • příspěvek na penzijní pojištění po roce zaměstnání
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • finanční odměna za darování krve a odpracovaná léta u společnosti
  • plně hrazená vybraná očkování
  • možnost vzdělávání, které vám "ušijeme na míru"