HR Specialista vzdělávání

Jméno/Firma
GIT Consult Czech s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Personalistika a HR
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
19. 10. 2024

Pracovní nabídka

Koho hledáme

Pro našeho klienta, rodinnou českou obchodní společnost – výhradního distributora švýcarské přírodní kosmetiky a doplňků stravy, hledáme posilu do HR týmu. Pokud máte výborné komunikační a prezentační schopnosti, zkušenosti s přípravou a vedením vzdělávacích projektůhledáte nové výzvy, čtěte dál!

Co Vás čeká:

  • Samostatné vedení projektů zaměřených především na rozvoj naší prodejní sítě (např. zavedení online systému pro onboarding nových zaměstnanců, inovace tréninku obchodních dovedností aj.)
  • Návrh koncepce vzdělávacích programů pro odborné poradce
  • Spolupráce na tvorbě obsahu a metodiky školení, včetně nastavení jejich frekvence
  • Implementace inovací ve vzdělávacích programech v úzké spolupráci s ostatními odděleními (IT, péče o zákazníky, marketing)
  • Tvorba školicích materiálů a testů
  • Příprava a rozvoj e-learningových kurzů
  • Spolupráce s interními i externími školiteli
  • Práce se zpětnou vazbou pro další optimalizaci školení
  • Prezentace na interních akcích (prezenčně i online)
  • Účast na dalších HR aktivitách podle potřeby
  • Aktivní spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zkušenosti se vzděláváním dospělých a řízením projektů
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti, jak písemné, tak verbální
  • Výborné organizační schopnosti a důraz na preciznost
  • Schopnost logicky uvažovat, analyzovat souvislosti a rozvíjet nové postupy
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • Kreativitu, iniciativu a flexibilitu
  • Uživatelskou znalost práce s programy MS Office
  • Ochotu občasně cestovat po ČR (aktivní řidič)
  • SŠ nebo VŠ vzdělání

Co nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Fixní mzdu s atraktivní pohyblivou složkou
  • 13.plat
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené + sick days + možnost náhradního volna
  • Možnost občasné práce z domova
  • Jazykové kurzy a další profesní vzdělávání
  • Příspěvek na sport, kulturu nebo dovolenou
  • Společné firemní akce minimálně 4x ročně (sport/kultura)
  • Kávu, čaj a ovoce na pracovišti
  • Dárky pro zaměstnance

Pokud se chcete stát součástí dynamického týmu a využít své zkušenosti v oblasti vzdělávání a projektového řízení, neváhejte a přihlaste se!