Výzkumný pracovník/výzkumná pracovnice

Jméno/Firma
Západočeská univerzita v Plzni
Pracoviště
Univerzitní 2732/8, Plzeň
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Věda, výzkum
Vytvořeno
19. 10. 2024

Pracovní nabídka

Děkan Fakulty strojní vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Výzkumný pracovník/výzkumná pracovnice zkušebny provozní pevnosti a únavové životnosti ve výzkumném centru Regionální technologický institut (RTI)

Jaká je náplň práce na této pozici?

  • práce na národních a mezinárodních výzkumných projektech;
  • navrhování, realizace a vyhodnocování zkoušek;
  • obsluha elektrohydraulického zatěžovacího stroje;
  • zpracování a prezentace výsledků na konferencích/workshopech;
  • komunikace s průmyslovými partnery.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření;
  • dobrou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • schopnost samostatně analyzovat a řešit zadané úkoly;
  • tvořivé myšlení, schopnost týmové práce;
  • ochotu se dále vzdělávat v daném oboru;
  • znalost českého a anglického jazyka.

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v univerzitním výzkumném centru;
  • možnost dalšího vzdělávání, školení a zahraničních stáží;
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 6 týdnů dovolené);
  • mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a vykonávaným činnostem;
  • nástup možný ihned nebo dle dohody.