Senior PTP Accountant

Jméno/Firma
rohlik.cz
Pracoviště
Karolinská 654/2, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
19. 10. 2024

Účetní deník, závěrka měsíce, účetnictví, analýza, výkazy, faktury, platby, zůstatky. Točí se vám z toho hlava? Na finančním ???? oddělení v Rohlíku to máme nejraději! Staráme se o hladký chod firmy a její finanční zdraví. V současné době hledáme seniorního PTP (Procure to Pay) účetního do našeho finančního centra obsluhující celou skupinu Rohlik Group.

Co vás čeká

  • Zpracování dodavatelských faktur, jejich kontrola v souladu s interními i externími pravidly
  • Příprava časového rozlišení a dalších podkladů pro účetní doklady
  • Odsouhlasování zůstatků, aktivní řešení otevřených položek
  • Příprava platebních běhů
  • Aktivní účast na projektech automatizace či vylepšování procesů ????
  • Dodržování dohodnutých KPIs

Jak si vás představujeme

  • 3+ roky zkušeností s účetnictvím na podobné pozici, prokazatelnou znalost procesů dodavatelských faktur
  • Zkušenosti se zaváděním procesních vylepšení
  • Výbornou znalost českého a anglického jazyka, a to jak písemnou, tak ústní
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti umožňující efektivní spolupráci napříč týmy a s externími dodavateli či auditory

Co jsme si pro vás připravili

  • Vaše práce bude mít přímý dopad na výsledky společnosti
  • Vaše dobré nápady???? budeme realizovat téměř okamžitě - nebudeme čekat na schválení centrály někde na druhém konci světa
  • Nebudete svázáni firemními procesy
  • Vaše práce musí být inovativní a smysluplná, nechceme následovat trendy, ale spíše je určovat
  • V neposlední řadě nabízíme férové ohodnocení a možnost profesního růstu ???? a vzdělávání, také skvělou partu lidí kolem sebe a legendární firemní akce
  • Připojte se k nám a staňte se součástí dynamického týmu, který se vyžívá v komplexnosti a složitosti financí a účetnictví