Datový analytik/DB specialista

Jméno/Firma
HR Direct s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
19. 10. 2024

Naším klientem je zahraniční společnost, která se zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti automatizačních technologií pro mnohé obory průmyslu, GI (general industry), automotive, logistika, výroba papíru a další.Hledáme inovativního datového experta, který firmě pomůže optimalizovat nákupní procesy v rámci celého holdingu a tím dosáhnout finančních úspor.

Pracovní náplň:

  • Návrh a vytvoření robustní databáze nákupních cen, která bude sloužit jako klíčový nástroj pro strategická rozhodnutí v oblasti nákupu.
  • Spravovat a vylepšovat tuto databázi, zajišťovat její aktuálnost a přesnost a implementovat nové funkce podle potřeb společnosti.
  • Analyzovat nákupní data a poskytovat cenné informace obchodnímu týmu, které povedou k efektivnějším nákupním strategiím a úsporám nákladů.
  • Spolupracovat s různými odděleními napříč společností, atd.

Kvalifikační předpoklady:

  • VŠ vzdělání v oblasti IT, ekonomie, matematiky nebo podobného oboru
  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti datové analýzy a správy databází
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Prokazatelná zkušenost s návrhem, tvorbou a správou databází, ideálně v prostředí Microsoft Azure SQL, Dataverse nebo obdobných technologií.
  • Znalost jazyka SQL a zkušenosti s datovým modelováním.
  • Schopnost pracovat s nástroji pro analýzu dat, jako jsou Power BI, Power Query nebo podobné.
  • Zkušenost s automatizací procesů a úkolů pomocí Power Automate.
  • Výhodou jsou zkušenosti s integrací systémů, například s ERP systémem Navision nebo Business Central

Nabízíme:

· Motivační platové podmínky

· Možnost ubytování v Praze

· Bonusy, benefity, jazykové kurzy

· Stravenky

· Příspěvek na penzijní/životné pojištění, atd.

· Dovolená navíc, sick days

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám, prosím, Vaše profesionální c.v. nebo link na Váš profesionální profil na LinkedIn a kontakty. Máte-li další dotazy, kontaktujte, prosím, přímo paní Zaťkovou, tel. 603422135.