Ekonomický analytik/analytička se zaměřením na SQL

Jméno/Firma
Fakultní nemocnice Bulovka
Pracoviště
Budínova 67/2, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
19. 10. 2024

Naše nemocnice patří k největším zdravotnickým zařízením v České republice. Poskytujeme nejen základní diagnostickou a léčebnou péči, ale i specializovanou a v některých oborech superspecializovanou péči. Naši nemocnici stále modernizujeme a rozvíjíme, snažíme se o zvýšení komfortu pro pacienty i zaměstnance.

Do oddělení ekonomických analýz hledáme nového kolegu či kolegyni. Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu, příležitost svou prací přispět k ekonomickému růstu nemocnice a tím i k lepší péči o pacienty.

Náplň vaší práce:

  • Analýza finančních a medicínských dat, datová definice metrik a příprava dat pro reporty.
  • Podílení se na budování datového skladu včetně datového modelování a tvorby ETL procesů.
  • Porozumění datům a ekonomickým tokům, identifikace a řešení datových diskrepancí a odchylek.
  • Aktivní hledání možností zlepšení procesů na základě datové analýzy.
  • Prezentace analytických zjištění a doporučení týmu a vedení nemocnice.
  • Spolupráce na vývoji a optimalizaci analytických řešení, které povedou ke zvyšování kvality poskytované péče.
  • TechStack: PostgreSQL, Pentaho, Excel, případně Tableau Desktop a Tableau Cloud.

Požadavky:

  • Schopnost samostatně identifikovat a proaktivně řešit problémy.
  • Silné analytické myšlení a schopnost jasně komunikovat výsledky analýz.
  • VŠ vzdělání v ekonomickém, IT nebo medicínském oboru výhodou.
  • Praxe v oblasti datové analytiky nebo Business Intelligence BI výhodou.
  • Znalost SQL na pokročilé úrovni (optimalizace skriptů, práce s velkými datovými sety).
  • Zkušenost s analytickými a vizualizačními nástroji (např. Tableau) výhodou

Nabízíme:

  • Adekvátní platové ohodnocení.
  • Podporu vzdělávání a profesního růstu.
  • Benefitní systém Cafeterie v hodnotě až 10 000 Kč.
  • 25 dní dovolené + 4 sick days.
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření, důchodový investiční produkt, investiční životní pojištění.
  • Zvýhodněné stravování.
  • Kvalitní lékařskou péči pro zaměstnance.
  • Balíček péče ve Slatinných lázních toušeň.
  • Fyzioterapeutickou péči v našem Oddělení fyziatrie a léčebné rehabilitace pro zaměstnance.
  • Kartu Multisport a další benefity.

Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete pracovat v týmu, kde vaše práce bude mít přímý dopad na kvalitu zdravotní péče a spokojenost pacientů, pošlete nám svůj životopis!