Machr Na Tajmac - Maximální Příplatky!

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Rokycany
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
19. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jsi vyučen v oboru obráběč kovů nebo máš praxi na CNC strojích? Jsi fyzicky zdatný s notnou dávkou šikovnosti a orientace v technické dokumentaci pro tebe není exkurze do džungle?
Pak hledáme právě tebe, pošli mi svůj životopis a staň se obráběcím kolegou.

Náplň práce:

* Práce primárně zaměřená na seřizování a obsluhu obráběcích strojů
* Volba nástrojů, vhodného pracovního postupu
* Přesná práce podle technické dokumentace
* Úprava a volba požadovaných parametrů v programech
* Soustružení, vyvrtávání, frézování, broušení atd.

Co od Vás očekáváme:

* SOU/SŠ - obráběč kovů (zámečník, nástrojař)
* Orientace v technické dokumentaci
* Praxe na CNC strojích - fréza
* Práce v systému Heidenhain
* Schopnost samostatné práce i týmového hráče
* Znalost práce na PC
* Manuální zručnost, přesnost, spolehlivost
* Ochota učit se a zdokonalovat
* Ochota práce na 3 směny
* Ochota dojíždět do místa výkonu práce: PLZEŇ

Co Vám můžeme nabídnout:

* Nástupní plat od 40 000 Kč
* PRÁCE NA 3 SMĚNY
* Pracovní doba 7,5 hodin
* Nadstandardní směnné příplatky - až 6000 Kč pouze za noční směny!
* 13 plat
* Dotovaná strava v místní kantýně/ stravenky
* Flexi Pass karta
* Vzdělávací kurzy a školení
* Dovolená 25 dní
* 3 sickday / rok
* Možnost firemní rekreace
* Svozový autobus
* Pololetní odměny
* Místo výkonu: Plzeň

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště