Qms&Qa Specialist - Od 58.000 Kč+Benefity

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Jihlava
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
19. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jste dravcem v rybníce kvality a Vaší pozornosti neunikne jediná špatná návnada, která by mohla narušit průzračnost Vašich vod?
Pokud dokážete systematickým postupem dojít ke kvalitní výrobě a držet prst na tepu firemního systému řízení jakosti, pak se mi určitě představte v životopisu, jelikož jste TEN koho hledáme.
Zázemí najdete v Praze, Jihlavě i Brně!

Náplň práce:

* Celková záštita firmy z pozice manažera/inženýra kvality
* Správa systému řízení interní a zákaznické kvality
* Dohled nad procesy od návrhu, vývoje, nasazení, údržby až po dokumentaci produktu v souladu s platnými normami a standardy
* Správa interních auditů
* Řízení problematiky interních neshod, požadavků zákazníka a reklamací
* Vedení příslušné evidence
* Aktivní komunikace se zahraničními auditory i zákazníky
* Analýzy, reporty, inovace
* Vedení, motivace a podpora svých podřízených

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VOŠ - nejlépe technického směru
* Prokazatelná praxe z výrobní společnosti v oblasti řízení kvality
* Znalost nástrojů kvality
* AJ - komunikativní slovem i písmem
* PC - Balíček MS Office, PowerPoint, zkušenost s interními systémy
* Organizační, analytické, technické, komunikativní, prezenční a argumentační schopnosti
* ŘP - sk. B - aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout:

* Nástupní plat od 58.000 Kč
* Prémie a bonusy
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost občasného homeoffice
* Benefitní program
* 25 dní dovolené
* Firemní vzdělávání
* Možnost platového i profesního růstu
* Dotovaná strava v místí kantýně
* Místo výkonu: Praha /Jihlava / Brno

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště