Vedoucí Servisu 55.000Kč

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
19. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Do našeho kolektivu hledáme kolegu, který je zkušený ve vedení lidí, organizací a komunikaci. Jste technicky zdatný a máte znalosti v oblasti spalovacích motorů? Ať už jste se pohyboval v autoservisu nebo jiných technických oblastech, rádi o Vás uslyšíme!
Zašlete svůj životopis pro více info!

Náplň práce:

* Organizace a řízení servisu
* Plánování zakázek
* Organizace kolektivu a úspěšné dokončení zakázky
* Komunikace se zákazníky
* Vedení dokumentace a reportů

Co od Vás očekáváme:

* Středoškolské vzdělání technického směru
* Zkušenost s vedením podřízených, schopnost organizace
* Znalost v oblasti motorů s vnitřním spalováním
* Domluvíte se Anglicky
* ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Telefon a notebook k osobnímu užití
* Týden dovolené navíc plus 3 sick days
* Dotované stravování
* Kafeterie, osvěžení na pracovišti
* Prostor pro vzdělávání a kurzy

* Místo práce: Brno