SKLADNÍK PRAHA (m/ž) 25 dní dovolené ????????‍♂️????????‍♀️

Jméno/Firma
BOHEMIA CARGO s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
19. 10. 2024

O pozici

O nás

BOHEMIA CARGO s.r.o. je ryze česká, rodinná společnost, poskytující komplexní služby v oblasti přepravy a průmyslové logistiky. Nabízíme profesionální přístup s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a nadstandardní úroveň komunikace. Naší hlavní předností je individuální přístup a přizpůsobení se potřebám zákazníka, dlouholeté zkušenosti v oboru a znalost trhu.

Náplň práce:

  • Vykládka, nakládka a překládka zásilek.
  • Kontrola počtu přebíraných kusů a neporušenosti vnějších obalů u manipulovaného zboží.
  • Vedení evidence o překládaných zásilkách a skladovaném zboží.
  • Obsluha vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků.

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost
  • slušnost
  • chuť pracovat
  • VŠE OSTATNÍ VÁS NAUČÍME!
  • průkaz VZV výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

- pracovní doba 37,5 h / týdně
- smlouva na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené
- stravenkový paušál a další zaměstnanecké benefity
- malý kolektiv

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí