Obsluha strojů, svozy, měsíc volna, nástupní bonus ????

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Beroun
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
19. 10. 2024

O pozici

O nás

Náplň práce:
Chceš být součástí úspěšného týmu a podílet se na výrobě špičkových produktů, které míří do celého světa? Jste technicky zruční a rádi ovládáte stroje? Nabízíme možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi, práci v silné společnosti a zajímavé bonusy. Na startu Vám vše ukážeme. Ozvěte se!

Co budete dělat?

  • základní nastavení strojů
  • zajištění plynulého chodu strojů
  • zapisování dat do systému

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 40 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • svoz zdarma ze směru – Plzeň, Příbram, Hořovice, Loděnice, Zbiroh
  • stabilní zaměstnání v zahraniční společnosti
  • mzda vždy nejpozději 15. na účtu
  • dotované závodní stravování
  • odměny za pracovní a životní jubilea
  • odměny za zlepšovací nápady
  • odměna za doporučení nového pracovníka 20 000 Kč

Požadujeme:

  • zájem o techniku
  • znalost práce s PC
  • týmovou spolupráci
  • ochotu pracovat na 3 směnný provoz