Výroba elektroniky do aut ???? | mzda až 37.000 Kč | i bez praxe, zaškolíme

Jméno/Firma
Manuvia, a. s., organizační složka
Pracoviště
Frenštát pod Radhoštěm
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
19. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

  • Jednoduchá montáž
  • Obsluha strojů
  • Kontrola a balení elektronických komponentů pro automobilový průmysl (senzory, řídicí jednotky apod.)
  • Práce v čistém a bezprašném prostředí
  • Nepřetržitý provoz s 12hodinovými směnami (denní/noční, krátký/dlouhý týden)
  • Výkon práce: Frenštát pod Radhoštěm

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost z výroby výhodou, ale ne podmínkou, zaškolíme :)
  • Manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobá spolupráce na HPP
  • Mzda 32 000 – 37 000 Kč
  • Zálohy 1 000 Kč týdně
  • Příspěvek na dopravu 2 Kč/km
  • Stravenkový paušál 99 Kč za směnu
  • 25 dní dovolené (odpovídá 17 směnám na 12hodinovém provozu)
  • Možnost karierního růstu
  • Práci v čistém a bezprašném prostředí
  • Péče koordinátorek

Zaujala vás tato nabídka? ???? Přidejte se k nám! Pošlete svůj životopis a domluvíme se! ????

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště