Specialista plánování údržby (35-45.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Rozsochy
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
19. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte zkušenosti s plánováním a koordinací údržbářských prací? Jste pečliví, organizovaní a máte smysl pro detail? Hledáte-li novou výzvu, zašlete nám svůj životopis a připojte se k našemu týmu na pozici:

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ ÚDRŽBY (35-45.000 KČ)

Náplň práce:

* Správa plánů plánované údržby
* Tvorba harmonogramu práce
* Sledování a dodržování termínů pro údržbu a revize
* Organizace a koordinace oprav a revizí
* Vedení dokumentace

Co od Vás očekáváme:

* Min. SŠ vzdělání
* Zkušenosti z oblasti údržby nebo plánování výhodou
* Komunikační a organizační schopnosti
* Zvládání práce ve stresových situacích

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Prémie a bonusy
* Flexibilní pracovní dobu
* Příspěvek na pojištění
* Příspěvek na dopravu
* Firemní jídelna a další

* Lokalitu: okres Bystřice nad Pernštejnem

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování