Pracuj s námi jako operátor výroby pedálů|víkendy volné!

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Na Rovince 872, Hrabová
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
19. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Firma je součástí globální společnosti, která vyrábí elektronické součástky a senzory pro automobilový průmysl a další odvětví. Budete se podílíte na technologiích, které využívá celý svět ????. Nabízíme moderní prostředí, férové jednání a příležitost k profesnímu růstu ????.

Přidejte se k nám - rovnou nás můžete kontaktovat na číslo  zobrazit tel. číslo nebo bezplatně na zobrazit tel. číslo . Popřípadě mi žašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Náplň práce:

- obsluha strojů při výrobě pedálů a brzdových systémů do automobilů

- kompletace na montážní lince

- příprava součástek

- kontrola kvality

- práce samostatná i v kolektivu

- evidence záznamů

- jednoduchá, ale zodpovědná práce

- příprava materiálu

- drobné součástky montují převážně ženy

Co od Vás očekáváme:

-  rychlost, kvalitu a manuální zručnost

- 100% docházku

- ochotu pracovat v třísměnném provozu

- samostatnou práci

- snahu učit se stanovené postupy

- praxe ve výrobním procesu podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

- mzdu až 30.000,-Kč/měsíc

- čisté prostředí

- kantýna

- stravenky v hodnotě 150Kč/ směna

- bonusy za dobře odvedenou práci

- nástup IHNED!

- VOLNÉ VÍKENDY

V případě zájmu nás neváhej kontaktovat kontaktovat na číslo  zobrazit tel. číslo nebo bezplatně na zobrazit tel. číslo . Popřípadě mi žašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště