Servisní technik pro automatizaci - i pro absolventy

Jméno/Firma
HR Direct s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
19. 10. 2024

Naším klientem je zahraniční společnost, která se zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti automatizačních technologií pro mnohé obory průmyslu, GI (general industry), automotive, logistika, výroba papíru a další.

Pracovní náplň:

· Diagnostika závad a jejich odstraňování u zákazníků

· Plánování technických zásahů- záručních a pozáručních oprav

· Práce s technickou dokumentací

· Vedení dokumentace oprav a servisních kontrol

· Školení obsluhy robotů u zákazníků

· Cestování po republice

· Účast na školeních, atd.

Kvalifikační předpoklady:

· Absolvent elektrotechnického zaměření, případně informatika nebo telekomunikační technika- SŠ, VŠ

· Předešlá zkušenost v oboru výhodou, ale není podmínkou - klient absolventy vyškolí

· Odborná způsobilost v elektrotechnice (vyhláška 50) výhodou, ale není podmínkou

· Schopnost domluvit se v AJ a/nebo NJ

· Ochota cestovat

· Platný řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

· Motivační platové podmínky

· Možnost ubytování v Praze

· Bonusy, benefity, jazykové kurzy

· Stravenky

· Příspěvek na penzijní/životné pojištění, atd.

· Dovolená navíc, sick days

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám, prosím, Vaše profesionální c.v. nebo link na Váš profesionální profil na LinkedIn a kontakty. Máte-li další dotazy, kontaktujte, prosím, přímo paní Zaťkovou, tel. 603422135.