Sociální pracovník

Jméno/Firma
Centrum sociálních služeb Praha
Pracoviště
Žilinská 2769/2, Praha
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
20. 10. 2024

Pracovní nabídka

Koho hledáme:

Hledáme novou posilu do Modrého týmu – zabydlování a dlouhodobá podpora v bytech. Člověka, který chce dělat práci, co ho baví, naplňuje a dává mu smysl.

Vycházíme z hodnot orientovaných na člověka, na jeho základní životní potřeby, práva a důstojnost. Věříme, že právě bydlení je lidské právo a klíčová potřeba pro další posun člověka. Pokud tedy máte chuť pracovat ve skvělém týmu, dělat smysluplnou práci a pomáhat lidem, kteří se ocitli v krizové životní situaci, mohla by to být pracovní pozice pro Vás.

Co vás čeká:

· Terénní sociální práce

· Poskytování odborného sociálního poradenství

· Kontakt s úřady

· Podpora při řešení sociálně-právních či zdravotních problémů klientů

· Vedení evidence související s výkonem práce

Požadujeme:

· Kvalifikační předpoklady pro výkon sociálního pracovníka či pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb.o soc. službách

· Dobré komunikační schopnosti, empatii, umění aktivního naslouchání a asertivity

· Týmovou spolupráci

· Smysl pro humor a nadhled

Nabízíme:

· Dobře fungující, stabilní, férový tým

· Smysluplnou práci

· Tabulkové platové ohodnocení

· Stravenkovou kartu

· 5 týdnů dovolené, sick days

· Příspěvek na vzdělávání

· Supervizi týmovou i individuální

· Časovou flexibilitu

Pracovní poměr: úvazek 1,0

Nástup: dohodou

Místo pracoviště: Praha – Holešovice

Své nabídky spolu s životopisem a motivačním dopisem zasílejte, prosím, do 18. 11. 2024.

V případě dotazů kontaktujte prosím paní Moniku Glacnerovou na tel: 774 745 762