ADMINISTRATIVÍ PODPORA TECHNICKÉ SLUŽBY – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Jméno/Firma
VTG Engineering, s.r.o.
Pracoviště
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
20. 10. 2024

Společnost VTG Engineering, s.r.o. zajišťuje projekčně – inženýrkou, technickou a konzultační činnost v rámci slaboproudých systémů pro významné zákazníky v České republice. Komplexní služby jsou zajištěny technicko – obchodními zástupci, aplikačními specialisty a vyškolenými certifikovanými pracovníky. Jsme mladou, dynamicky se rozvíjející firmou, která klade důraz na nadstandardní servis svým klientům.
Do našeho týmu hledáme novou posilu s místem výkonu práce Mladá Boleslav.

Náplň práce

  • administrativní příjem jednotlivých požadavků a jejich registrace do systému
  • zajištění termínu realizace požadavků
  • kontrola terminů plnění zadaných požadavků
  • zajištění fyzické obhlídky s uživatelem a popis jeho požadavku
  • zajištění vyřízení urgentních požadavků
  • zpracování měsíčních reportů
  • spolupráce s kolegy na oddělení
  • příprava prezentací jako výstup vlastní svěřené činnosti
  • organizace vzájemné zastupitelnosti

Požadujeme

  • úplné střední vzdělání technického směru s maturitou a vyšší – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
  • velmi dobrá znalost práce s PC / Word, Excel, PowerPoint, internet, Outlook
  • samostatnost, zodpovědnost, svědomitost a flexibilita
  • komunikační a organizační schopnosti
  • pracovní nasazení, příjemné reprezentativní vystupování, ochotu se dále vzdělávat a učit novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B
  • výhoda anglický / německý jazyk

Co nabízíme

  • práce na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • důkladné zaškolení, vzdělávání
  • možnost odborného růstu
  • nástup dle dohody
  • motivační mzda + ohodnocení dle výkonu pracovníka
  • široké možnosti osobního rozvoje a benefitů

Děkujeme a těšíme se na budoucí spolupráci.