Operátor výroby (montáže lanových sítí) - nástup ihned, bez cestování

Jméno/Firma
Kompan Czech Republic s.r.o.
Pracoviště
Vlastimila Pecha 1267/6, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Řemeslné a manuální práce
Vytvořeno
20. 10. 2024

Vítej v KOMPAN! Ve světě kreativity a dětské radosti! Hledáme nadšeného operátora výroby, který se připojí k našemu týmu ve firmě KOMPAN, jedničce na trhu ve výrobě dětských hřišť! Jsme hrdí na naši dlouholetou tradici poskytování kvalitních a inovativních produktů, které přinášejí radost a dobrodružství do života dětí! ????Pokud máš vášeň pro kreativní práci, jsi pečlivý a spolehlivý ve své práci a máš touhu být součástí týmu, který má skutečný vliv na budoucnost našich nejmenších, pak jsi tím pravým člověkem pro tuto pozici. Nabízíme šanci stát se klíčovým hráčem v našem procesu výroby, příležitost růst a rozvíjet své dovednosti v dynamickém prostředí a rozhodně skvělý kolektiv!

Přidej se k nám a společně budujme svět plný zábavy a bezpečí pro děti! ????

Vytvářej sítě podobné, jak uvidíš na tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=uMIdIX28RYs

Tvá pracovní náplň bude:

  • Kreativní činnost, žádná práce u pásu!
  • Budete pracovat dle zádání, dle výkresové dokumentace
  • Stříhání, měření materiálu
  • Práce s ručním nářadím
  • Práce je chvíli v sedě, chvíli ve stoje nebo v kleče na zemi
  • Pracovní doba je PO - PÁ ve dvousměnném provozu (ranní směna / odpolední směna)

Požadujeme od Vás:

  • SOU/SŠ s technickým zaměřením
  • Předchozí zkušenosti z výrobního prostředí nebo zkušenost s montáží
  • Určitě oceníme manuální zručnost a ochotu učit se nové věci

Nabízíme Vám:

  • Práce v mezinárodním společnosti.
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Práce na HPP s pravidelným termínem výplat
  • Mzda + motivační bonusy
  • Každoroční navýšování mzdy
  • Navíc proplácíme přestávku 15 minut
  • Plně hrazené stravenky
  • Pluxee Multibenefit
  • Multisport karta
  • Alza a Datart program
  • Jazykové kurzy.
  • Dovolená 25 dnů
  • Do práce se pohodlně dostanete MHD
  • Parkování máme přímo u firmy
  • Nadstandardní pracovní vybavení vč. kvalitního oděvu a lístků na praní
  • Možnost odkupu briket a dřeva
  • Sleva na nákup nářadí u našeho partnera
  • Přátelský kolektiv kolegů

Jak to u nás probíhá?
???? Nic neprotahujeme. Dejte nám o sobě vědět, my Vám zavoláme a domluvíme se na setkání.
???? Popovídáme si o Vašich zkušenostech, představíme Vám mzdový systém a ukážeme naše prostory.