5x týdně do práce, k tomu skvělý plat - Praha

Jméno/Firma
CCI - czech capital invest s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
20. 10. 2024

Chceš práci, ve které si vyděláš stabilní peníze? Dává ti smysl pomáhat lidem ve tvém okolí? Chceš mít pod kontrolou svoje peníze a naučit to i klienty?

Potom na tuto pozici hledáme právě tebe!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Péče o stávající zákazníky - máme za sebou řadu úspěšných projektů a množství zákazníků, kteří s námi budou rádi dál spolupracovat. Je třeba se jim věnovat a předat informace o dalších možnostech spolupráce a novinkách v oboru.
  • Účast na školeních - pravidelné meetingy a školení v rámci pracovní doby ti pomohou, abys vše zvládal levou zadní
  • Administrativa

CO NABÍZÍME:

  • Zaškolení a průpravu přímo od zkušených obchodníků. Školení trvající 14 dnů a na jeho konci Tě odměníme 10.000Kč
  • Příjemný a přátelský pracovní kolektiv ????
  • Pracovní dobu od po-čt od 8:30-17:00, v pátek jen do 15h
  • Průměrná mzda je u nových makléřů 47000 - 69000 Kč. (Fix 39000 Kč + minimální cíl = 47000 Kč) - Strop není, záleží čistě na tobě za jakou výplatou si půjdeš

CO OČEKÁVÁME:

  • Nadšení a chuť pracovat v oblasti investic a marketingu
  • Základní znalost práce na PC (MS office a vyhledávání na internetu ti postačí)
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Velkou ochotu učit se a proniknout do detailů naší profese – vše tě naučíme ????
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnosti - plynulou češtinu nebo slovenštinu