IT analytik

Jméno/Firma
Stokvis Promi s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
20. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

-spolupráce na správě IS (ERP a další aplikace) vč. pravidelných kontrol dat

-informační výstupy z dat příslušných aplikací nebo datového skladu, ad hoc i pravidelné reporty

-účast na formulaci požadavků, testování a validaci externě dodaných řešení, komunikace s IT dodavateli

-spolupráce na tvorbě systémové a uživatelské dokumentace

-spolupráce na zajištění bezpečnosti informací

-podpora uživatelů

Požadavky:

-analytické a logické myšlení, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se

-ovládání Excelu (znalost kontingenčních tabulek výhodou)

-ovládání jazyka T-sql výhodou

-AJ pokročilá

-VŠ/SŠ vzdělání (zaměření na IT výhodou)

-vhodné i pro absolventy bez praxe

S jakými technologiemi přijdete nejvíce do kontaktu / budete používat: MS Office 365, MS SQL Server 2016 a 2019, SQL Server Management Studio, jazyk T-sql, MS Dynamics NAV 2009, MS Dynamics 365

Nabízíme:
práci v úspěšné mezinárodní firmě
odpovídající finanční ohodnocení
možnost odborného vzdělávání
prostor pro seberealizaci
5 týdnů dovolené
dotované stravování, sick day, kafetérie
svoz z Prahy
příjemné pracovní prostředí

Místo pracoviště:

* U Trati 216, 252 61 Dobrovíz