Lakýrník do letecké výroby - Nadstandardní příplatky

Jméno/Firma
LATECOERE Czech Republic s.r.o.
Pracoviště
Beranových 65, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
20. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co Vás čeká:

  • Lakování a zapravování obrobených dílů
  • Navěšování dílů na přípravky
  • Dodržování norem a kvality výroby

Co od Vás očekáváme:

  • SOU / min. vyučení
  • Manuální zručnost
  • Technické znalosti (zkušenosti z čtení výkresové dokumentace)
  • Možnost pracovat ve směnném provozu / flexibilita pracovat přesčas v případě potřeby
  • Zkušenost s prací v oblasti povrchových ochran je Vaší výhodou
  • Zodpovědnost a pečlivost – vyrábíme přesně dle výrobní dokumentace
  • Chtít se vzdělávat – tedy rozšiřovat své zkušenosti i na další výrobní činnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
  • Příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy
  • 5 týdnů dovolené na zotavenou
  • Příspěvek na stravování ve vlastní jídelně v areálu společnosti s nabídkou 3 hlavních jídel, polévky, salátů, dezertů
  • Kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1000 Kč
  • Plně hrazenou multi-sport kartu z benefitních bodů
  • Příspěvek na dopravu, ubytovnu
  • Přátelský kolektiv a práci s nejnovějšími technologiemi