Projektant elektro/regulované pohony

Jméno/Firma
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
20. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Budete se podílet na realizaci rozmanitých projektů s regulovanými pohony od menších strojů s několika frekvenčními měniči až po rozsáhlé vícemotorové stroje s invertory napájenými ze společné sběrnice DC bus s instalovanými výkony v řádech několika MW

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme elektro vzdělání, ideálně VŠ a alespoň 1 rok praxe v oblasti regulovaných pohonů, znalost práce v EPLAN nebo podobném a ŘP sk. B - aktivní řidič.

Výhodou bude, pokud budete umět

AJ na mírně pokročilé úrovni - převážně písemná práce s dokumentaící.

Co vám můžeme nabídnout

Tvůrčí práci s nejnovějšími technologiemi v oblasti regulovaných pohonů a průmyslové automatizace zejména v papírenském a hutním průmyslu. V případě zájmu nabízíme možnost rozšířit si své znalosti o další oblasti (např. vizualizací,programování atp.),zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, firemní akce.