Speciální pedagog

Jméno/Firma
Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s.
Pracoviště
Štěpánkova 108, Chrudim
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
20. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Pozice speciální pedagog v Poradenském centru Chrudim (práce s dětmi v ústavní výchově, dětské domovy, výchovné ústavy, terénní služba).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ vzdělání zakončené titulem Mgr. (speciální pedagogika), započatý či ukončený terapeutický výcvik, ochota pracovat s rozmanitou klientelou, samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce, morální a občanská bezúhonnost.

Výhodou bude, pokud budete umět

Předchozí pracovní zkušenosti na pozici speciálního pedagoga, zkušenosti s vypracováváním odborných zpráv (např. pro OSPOD, soud), kurz krizové intervence, flexibilita, kreativita. Příjemné vystupování, empatické vnímání, pochopení pro klienty, samostatnost, flexibilita, kreativita, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu atd.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí jedné z největších neziskových organizací v Pardubickém kraji, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, mzda v rozpětí 30.000 – 45.000 Kč (dle dosaženého vzdělání a délky dosavadního pracovního poměru), možnost dalšího vzdělávání dle potřebnosti a vlastní preference, zaměstnanecké bonusy (6 týdnů dovolené, pravidelné intervize, individuální i skupinové supervize), přátelský kolektiv stejně smýšlejících lidí, práci, která je prospěšná a má smysl.