????️???? Přípravář/ka pozemních staveb ????????️

Jméno/Firma
ESOX, spol. s r.o.
Pracoviště
Libušina třída 826/23, Brno
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
20. 10. 2024

Chcete dát své kariéře pevný základ ve stabilní firmě, která staví nejen budovy, ale i dlouhodobé vztahy? Jste dravá štika a dokážete vyjednat tu nejlepší cenu? Máte vášeň pro stavařinu, lásku k číslům, touhu uplatnit své schopnosti v moderním a zkušenostmi nabitém prostředí? Pak hledáme právě vás!

Co vás čeká v našem týmu?

✅ Seznámení se s procesy a účast na výběrových řízeních subdodavatelů.
✅ Získání základního povědomí o postupu zpracování výběrových řízení.
✅ Zajištění realizace přidělené stavby.
✅ Komunikace se subdodavateli a vyjednávání nejlepších cen.
✅ Příprava objednávek a smluv.
✅ Tvorba změnových listů a příslušných rozpočtů.
✅ Nastavování cen výkonu práce.

Co od vás očekáváme?

???? SŠ vzdělání v oboru stavebnictví nebo praxi na pozici Přípraváře.
???? Znalost práce v MS Excel.
????️ Znalosti v oboru realizace staveb.
???? Řidičský průkaz sk. B.
???? Organizační dovednosti.
???? Dravost štiky.

Co máme pro vás připraveno?

???? Dovolenou 5 týdnů.
????️ Flexibilní pracovní dobu.
????️ Stravenkový paušál.
????️ Dotovanou Multisport kartu.
???? Firemní akce, snídaně, občerstvení na pracovišti.
???? Školení a vzdělávání.
???? Notebook, mobil.
???? Možnost kariérního růstu.
????️ Možnost zapůjčení technického vybavení.
???? Moderní prostředí firmy, kolektiv zapálených profesionálů, kteří táhnou za jeden provaz.

Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který staví budoucnost!