Účetní

Jméno/Firma
ALESTRA s.r.o.
Pracoviště
Kuřim
Úvazek
Živnostenský list
Vytvořeno
20. 10. 2024

O pozici

Hledáme spolehlivého účetního/účetní!

O nás:

Jsme menší, dynamická společnost se sídlem v Kuřimi u Brna, která se specializuje na výrobu dětských hřišť. Hledáme zkušeného externího spolupracovníka/spolupracovnici, který/á nám pomůže s vedením účetnictví.

Náplň práce:

  • Zpracování kompletního účetnictví společnosti

  • Zpracování mezd a měsíčních daňových přiznání

  • Evidence a zpracování vstupních a výstupních dokladů

  • Práce v ekonomickém softwaru Pohoda

  • Pravidelná komunikace s naší společností (minimálně 1x týdně osobně v Kuřimi)

Co od Vás požadujeme:

  • Vzdělání ekonomického směru

  • Praxe v účetnictví minimálně 3 roky

  • Znalost práce v ekonomickém softwaru Pohoda

  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost

  • Dobré organizační schopnosti

Co ti nabízíme:

  • Flexibilní spolupráci

  • Jistotu dlouhodobé spolupráce

  • Zajímavou práci pro stabilní společnost

  • Motivující finanční ohodnocení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte na tel. +420 739 675 337 nebo zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: miroslav.bulin@alestra.eu

Těšíme se na spolupráci!